Jak korzystać z bloga


Zobacz Menu Bloga po prawej stronie, tam masz wszystkie posty chronologicznie. 

Jestem Ola. 
W necie BeSlim. 

Od zawsze kochałam sport, zawsze był w moim życiu i to nigdy się nie zmieni. 
Wiadomości, które tu pisze nie są wyssane z palca. 
Posiadam odpowiednią wiedze , aby móc dzielić się nią z wami.

O czym jest blog ?  

Kiedyś był inny , bardziej specjalistyczny.  Teraz, to taka osobista strona BeSlim.

Zmianę profilu bloga podjęłam ze względu na to,  iż w necie nie znalazłam takiej strony ,gdzie można luźno poczytać o dążeniu do wymarzonej figury. Tak, to jest moje marzenie. Walczę, aby móc Ci pokazać , że się da.

 Jest pełno stron, blogów gdzie są podane jak na tacy diety, treningi, ćwiczenia, specjalistyczne teksty o anatomii, fizjologii naszego organizmu itp.

Owszem są potrzebne takie strony. Ale czasem warto się wyluzować. 

Lubię czytać takie specjalistyczne i konkretne teksty, ale uwielbiam też czytać o zmaganiach, o prywacie, to mnie bardziej motywuje. Dlatego chce być taką internetową koleżanką ,abyś mogła /mógł wpaść poczytać co u mnie. Sprawdzić czy w końcu zrobiłam ten trening , czy zjadłam zdrowy obiad zamiast pizzy. Zobaczyć zdjęcia mojej metamorfozy. Poczytać, jak doszłam do wyznaczonego celu, co ćwiczyłam, jadłam, skorzystać z mojej wiedzy.

To dalej blog fit, ale w innej wersji, innej odsłonię. Bardziej luźnej, prywatnej. Forma pamiętnika , w którym opisuje walkę o wymarzona sylwetkę. 

Znajdziesz tutaj moje zmagania , a także cenne informacje jak tego dokonać w zdrowy sposób. Masz podobny blog? Podaj linka, chętnie poczytam co u Ciebie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie. BeSlim

Copyright © 2014 BeSlim , Blogger